Życzenia z okazji Dnia Samorządu TerytorialnegoZ okazji Dnia Samorządu Terytorialnego pragniemy złożyć najserdeczniejsze życzenia wszystkim, którzy na co dzień angażują się w życie naszych lokalnych wspólnot.

Dziękujemy Wam za Waszą pracę, poświęcenie i zaangażowanie w rozwój naszych małych ojczyzn.

To dzięki Waszej codziennej trosce i odpowiedzialności nasza gmina staje się miejscem, w których żyje się lepiej.

Życzymy Wam wytrwałości, satysfakcji z wykonywanych zadań, a także wielu sukcesów w realizacji kolejnych projektów na rzecz naszych wspólnot. Niech Wasza praca przynosi Wam radość i poczucie spełnienia, a mieszkańcy doceniają Wasze starania i wspierają Was w codziennych działaniach.

Niech Dzień Samorządu Terytorialnego będzie okazją do refleksji oraz inspiracją do dalszych, wspólnych działań na rzecz lokalnych społeczności.

Z wyrazami szacunku i uznania,
Seniorzy oraz Pracownicy Dziennego Domu Pomocy w Bratkowicach